ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

XI. Pojizerská výstava Mladá Boleslav

3.4.2010
     Dneska ráno mě panička posadila do auta. Zajeli jsme ke Kauflandu, kde jsme vyzvedli Silvu s Laurou a vydali se směrem Mladá Boleslav. Cesta nám přišla nekonečná, ale po hodině jsme konečně dorazili do Boleslavi. Už kilometr před parkovištěm u výstaviště stála kolona aut. Posouvala se šnečím tempem. Za pět devět mě a Laura vzala Silva a šli jsme na výstaviště. Panička mezitím zaparkovala.
     Posuzování začalo hned v devět, tak jsem se chvilku bál, že to nestihneme, paničky kamarádi už se domlouvali, kdo mě vystaví (za to jim panička MOC děkuje), když se konečně objevila. Rychle se upravila, mě ještě přečísla a už jsme šli do kruhu. Tam s námi byl ještě Charlie Bonny Dux. Oba jsme dostali výbornou, a já nakonec ještě vítěze třídy a krajského vítěze :)
     Pak jsme čekali, až se posoudí fenky. O vítěze Mladé Boleslavi jsem nakonec nastoupil já, Apollo jako zástupce mladých a kámoška Jackie. Musím říct, že opravdu zaslouženě vyhrál Apolláček, moc mu to totiž slušelo :)
    A vůbec všichni naši kamarádi dopadli skvěle - Fredík (Christmas Dream Black Brianta) ve štěňátkách VN1, Apollo (Admiral Rodney Rose Bohemian Ariston) v mladých V1, vítěz třídy, nejlepší mladý a vítěz Mladé Boleslavi, Laura (Bisou Taste de Provance) v dorostu VN1, Jackie (Jackie z Kroukartí) v pracovce V1, vítěz třídy, krajský vítěz a zlatá kámoška Charlotte (Charlotte od Kletecké hráze) v mezitřídě V1, vítěz třídy.
     Pak už si pro mě přišla Lucinka, se kterou jsem se ukázal v juniorhandlingu a dostali jsme se do semifinále. Následovalo čekání na závěrečné soutěže, kde jsme drželi palce Apollovi. Nakonec sice neuspěl, ale i tak to byl skvěle strávený den.
    Ještě jsme se zašli okoupat k řece a pak už domů.


FOTOŽádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.