ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

SVR DRC Höchstadt

20.3.2010
     Tento den jsme s paničkou vstávali brzo. Měli jsme totiž jet do Německa na speciální výstavu retrívrů. Vyrazili jsme trochu později, než jsme očekávali a tak jsme pak museli spěchat. Spolu s námi jela Mája a její Rozárka. Cesta ubíhala rychle a příjemně. Jen jsme měli nějaké problémy u Norimberka, kde jsme trochu zabloudili. Ale nakonec  jsme se nějak propletli a ve zdraví dojeli do Höchstadtu.
     Když jsme přijeli na místo tak jsme zjistili, že posuzování už začalo. Panička byla trochu vyděšená, že nestíhá a tak se ani nepřevlíkla :D Asi po půlhodině jsme už nastupovali do kruhu. V naší třídě bylo šest dalších pejsků. Nějakou dobu trvalo, než jsme se dostali k posouzení, tak jsem se dost nudil. No nakonec na nás taky vyšla řada a já se snažil ukázat co nejvíc :) Hezky jsem běhal i stál, ale i tak jsem bohužel dostal VD. Ani nevíme za co, pže posudek mám moc pěkný. No ale z naší třídy dostali V jen dva pejsci, takže to ani taková ostuda nebyla :)
    Pak už jsme jen čekali, až přijdou na řadu fenečky, abysme mohli držet tlapky holky z české výpravy. Jako první nastupovaly mladé holčičky. Tady se ukázala Kiss of Night Bonny Dux a Aline Anitero. Obě holky se umístily skvěle!! Sofinka získala V2 a Ela V4. Další byly fenky v mladých, tady jsme měli tři zástupkyně - Black Rose New Rosmery, Compendio All The Best a Arii Amyflatt. Opět se české zístupkyně neztratili - Rose získala VD, Ela V4 a Arie nádherné V2, r.CAC :) A ještě v mezitřídě se ukázala Great Cate Black Brianta, která byla oceněná známkou V.
    Nu a opět nás čekalo čekání - do konce posuzování, abychom mohli dostat posudek a jeet domů. Cesta zpátky utekla rychle....

Fotky od Míši a GreyŽádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.