ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Šampion šampionů 2009

30.1.2010
     Dneska jsme s paničkou zase někam jeli. Tentokrát to bylo do Prahy a jeli jsme na výstavu. To, že se budu vystavovat jsem věděl už od včerejška, kdy mě panička pulírovala a česala a koupala. Nesnáším to, ale protože mám paničku rád, tak to strpím :)
     V Praze jsme jeli do Top Hotelu, kde se výstava konala. Musím ještě říct, že to není jen tak obyčejná výstava, ale tady se ukazují už jen ti nejlepší - šampioni. Za každé plemeno postupuje ten nejhezčí jedinec - BOB, jiné pořadí se neurčuje.
     Flatíci se letos ukázali tři. Já, Huck Besmoon Bonny Dux a Iris z Kroukartí. Všichni jsme se krásně ukázali, proběhli a snažili se ukázat v co nejlepším světle. Pan rozhodčí si nás všechnyy opravdu důkladně prošahal a zkontroloval. Netrvalo dlouho a oznámil, že BOBa u flatíků získal Huck :) Ač se pořadí neurčuje, tak vzhledem k tomu, co říkal rozhodčí, jsme se umístili jakoby druzí. Jupíííí!!
     Příští rok se jedeme podívat a bojovat znovu, říkala panička, oběma se nám tam totiž moc líbilo :)

Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.