ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Rok 2010

Shrnutí - rok 2010

8.-10.1.2010


8.1. - cesta, ubytování
9.1. - výstava v Olomouci
10.1. - prochajda s retrívry8.1.
     Tento den už jsem tak nějak tušil, že se bude něco dít, protože předchozího večera panička a její taťka balili a pobíhali jak šílení po celém bytě. Nu, nemýlil jsem se. Páníci naházeli věci do auta, pak tam nahnali i mě a jeli jsme. Trochu mě udivilo, že jsme stavěli hned v Praze. Brzy jsem se ovšem dozvěděl důvod. Nabírali jsme u totiž ještě labradorku Barunku a její paničku Kačku a pak mojí kámošku Arwen se Zuzkou. V tomto složení jsme pokračovali dál. Cesta byla horor. Sněžilo, foukalo, silnice klouzala. No ale podařilo se, a my, se zastávkou v Přerově, kde vystupovala Kačka, dojeli ve zdraví do Zlína. Tam jsme holky vyložili u Zuzky babičky a pak jeli k Terce, kde jsme měli spát.
     Terka pro nás přišla, my si vzali věci a šli se ubytovat. K mému překvapení tam měla psa - Barnyho. Hned se z nás stali kamarádi a pěkně jsme si spolu poblbli. Páníci se šli najíst, my se s Barnym seznamovali a jen co přišli, vzaly nás paničky ven. Pěkně jsme se proběhli po lese a řádili ve sněhu. A pak, pak už jsme šli spinkat a připravovali se na další den...

9.1.
     Přesně jak jsem si myslel, tohle ráno jsme vstávali brzy. S Barnym jsme se šli proběhnout...no, proběhnout. Vyběhli jsme ven a tam byla šííílená ledovka. A to všude...přes noc totiž pršelo. Barny ještě není takový světák jako já a tak se mu hned rozjely nohy na všechny strany a plácnul s sebou o zem :) To byla fakt sranda. Nakonec jsme si už akorát došli pro věci a vydali se k autu. Nic takového jsem v životě neviděl. Ta vrstva ledu byla totiž i na autě a my se nemohli dostat dovnitř, dokud jsme si doslova neprokopali cestu dovnitř (teda led okolo dveří...). Pak už jsme se jen stavili pro Zuzku a Arinku a jeli do Olmiku.
     Na místě jsme si našli kruh, usadili se, páníci nás strčili do domečku a čekali jsme. Ještě jsme se tréninkově párkrát proběhli a pak už jen odpočívali a sbírali síly na naše chvíle slávy ;) Panička ještě vystavovala pejska Kana z Nadkoutí, takže když přišel, zkoušela si to s ním a docela jim to šlo. A pak už to začalo. Barny v dorostu šel na mučidla jako první. Hezky se předváděl, jen panička mu to trochu kazila. Ale i tak měli krááásný posudek a hodnocení VN2. Pak šel Kanďa v otevřené, panička ho předváděla co nejlíp uměla (jeho to vůbec nebaví, takže to byla docela makačka) a vyběhali krásné V2,r.CAC. Nu a pak hned jsem šel já v pracovní třídě, chudák jsem tam byl sám a získal jsem V1,CAC. Pak jsem šel hned o Národního vítěze, ale tam jsem se neumístil, pže jsem pořád dost hubený a pan rozhodčí měl radši udělanější pejsky. Pak jsme čekali jak dopadne Arinka. Ta ve velké konkurenci 8 feneček dostala V s tím, že mají ještě všechno před sebou, proto jí ani nedal do pořadí....
    Nu a nakonec jsme odnesli věci do auta a šli se ještě podívat po stáncích a páníci něco koupit. Už jsme se těšili domů, takže to netrvalo dlouho a vraceli jsme se do Zlína.

10.1.
     Poslední den našeho pobytu ve Zlíně se konala prochajda s tamními retrívry. Z flatů jsem byl já, Barny Colorado Beetle, Arwen z Čertova doupěte, Alois Edward Beauty from Czech - Eda, Evelin Oasis of Peace a Aschley Inpersona (?), ze zlaťáků Sendy a Jess. Takže celkem šest flatů a dva goldeni. Mělo být více kámošům, ale kvůli špatnému počasí posledních dníí se někteří nemohli dostavit. Krásně jsme se prošli, udělali gruppenfoto, vyblbli se ve sněhu a skákali pro sněhové koule. Pak už jsme šli k autům, odvezli domů Terku a Barnyho, zajeli na oběd,  vyzvedli Kačku a Barunku a také jsme zamířili domů. Tentokrát byla cesta dobrá a tak jsme byli brzy doma. Já hned šel spát, jen jsem se nažral...
Louny Leden 2010


14.1.2010
     Dneska jsme s paničkou vyrazili na výlet. Jeli jsme do Loun, kde jsme vyzvedli Renatu, Argouška a Milinku a jeli do Lenešic. Panička chvilku hledala místo k zastavení, které naštěstí brzy našla. Vystoupili jsme z auta, paňule se přezula a šli jsme se projít okolo rybníka. Bohužel to nešlo úplně kolem celého, tak jsme cestou zpátky alespoň vlezli na led a hráli si s argem s klackem.
    Protože to by byla jen kraťounká procházka, zajeli jsme ještě pod Červený vrch, který jsme pak zlezli. Já jsem běhal dost daleko, většinu času pryč od paničky že ani nevěděla kde jsem, ale vždycky jsem jí chodil zkontrolovat. Nahpře jsme udělali pár fotek a vydali jsme se zpátky. Panička taky nahoře zjistila, že jsem si rozřízl packu. Chjo, už zase :(
    Nu a už jsme jen vyhodili Renču se smečkou před barákem a jeli domů. Ještě před chvilkou jsem zmožený spinkal, ale rozhodl jsem se, že napíšu článeček, abyste si měli co číst ;)


FOTO
Praha Leden 2010


15.1.2010

     Jako by to včera nestčilo, dnes mě zase panička vytáhla ven. Tentokrát jsme jeli do Prahy za Apollem (jedno z těch mrňat, co panička vloni hlídala) a jeho paničkou Kačkou. Zrovna měli na hlídání i flatičku Roxynku, takže jsme běhali ve třech.
     Šli jsme na letiště v Letňanech, kde byla spouuuuusta místa na běhání, norování a válení ve sněhu :) Blbli jsme s paničkama, ty nás pořád fotili, proháněli jsme zvěř, no bylo to prostě super :) Pak jsme šli na chvíli k Apollovi domů, tam jsme spolu s Apollem blbli a hráli si, Roxy si s námi ale hrát nechtěla, tak jsme si jí za chvilku přestali všímat. Nojo, ženská...
     A pak už nastal čas odjezdu. Šli jsme přes sídliště, kde se k nám připojila Anička s GR Žufrikem a čechohoráčkem Bustym. Ještě jsme se s klukama vyblbli a pak už jsme byli u auta. Chjo. Panička zaplatila Aničce sušené maso, které mi objednala, pak už jsme sedli do auta a jeli domů. Já celou cestu spinkal :)


FOTOŽádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.