ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Procházka Klecany

28.3.2010
     Tuto neděli jsme s paničkou vyrazili na výlet. Jeli jsme do Klecan, kde panička nejprve ostříhla flatího kluka Fredyho a pak jsme sešli k Vltavě, kolem které se konala procházka. Tam už byla Káťa s Apollem a Lucka s Ozzym.
     Pak se k nám přidali ještě tři labradorky, takže vznikla skupinka pěti flatích kluků - já, Argo, Apollo, Ozzy a Fredy a tří labradořích holek :) Cestou jsme se neustále zastavovali, pže páníci nám přeci museli házet klacíky!! Cestou nás dvakrát chytla přeháňka, ale když už jsme byli mokří, tak nám to vůbec nevadilo. Paničky na tom byly hůř...
    V lesíku jsme se pak zastavili a pokusili se udělat společné foto, ale moc to zrovna nešlo :) Pak už nás čekala cesta zpátky, všichni už byli zmrzlí, protože sluníčko zašlo a začala být docela zima. Tak jsme si pak ještě sedli do bufetu a paničky si dali něco dobrého.
    Nu a nakonec nás čekala cesta domů, já už byl šíleně unavený a tak jsem celou cestu domů prospal. Ale vlastně nejen cestu, ale i celý večer a noc...jak medvěd :)

Fotky
Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.