ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Návštěva ZOO Praha

28.7.2010
    

     Dneska ráno jsme s paničkou vyrazili do Prahy. Tam jsme přesedli do auta ke Kátě, Apolláčkovi a Bettynce a rozjeli se do pražské ZOO. Vůbec jsem nevěděl, co mám očekávat, protože jsem o nějaké ZOO doposud neslyšel.
     Na msítě jsme byli v půl desáté a už v tuto dobu tam bylo 500 návštěvníků. A brzy jsem pochopil, co to ZOO je. Tolik různých pachů od různých zvířat a skoro žádné jsem ani neznal! Trošku jsem se bál vřeštících papoušků, ale brzy jsem poznal, že mi nic neudělají, tak jsem je prozkoumal i trochu blíž.
     Viděli jsme tolik zvířat! Panička mi je ukazovala a říkala, na co se zrovna koukáme. Moc se mi líbily manžuky, lamy a tučňáci. Celkem jsme v ZOO strávili čtyři hodiny!!! Ale protože se začalo zatahovat, měli jsme unavené packy a navíc ještě jsem jel s paničkou odpoledne na agility, tak jsme vynechali slony a gorily (to až příště) a rozjeli se domů.
     Doufám, že se do ZOO ještě podíváme, protože to byl parádní výlet!

FotkyŽádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.