ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Návštěva CHS Labský vítr

16.1.2010
     Panička se zřejmě rozhodla nezahálet žádný den a tak jsme dneska jeli opět pryč. Nejprve jsme zamířili do Kladna, kde jsem se šli projít s Roníkem ven. chvilku jsme tam pobyli a pak už jsme jeli do Litoměřic.
     A co v Litoměřicích? No přece mojí kamarádce Astičce pastičce se narodila štěňátka :) Má krásná hnědá a černá miminka :) Když jsme přijeli, tak mě přivítala Asta, Greyda a jedna hnědá doga :) Pak už jsme šli okouknout mimča. Astička má tři holčičky - jednu hnědou Avu a dvě černé. Jedna půjde bydlet k tatínkovi do Německa. Nu a pak tu jsou čtyři kluci. Jeden černý a tři hnědí...POZOR, kluci a jedna černá holčička jsou ještě volní ;)
     Po pohrání si s štěndy (paničce se nejvíc líbil hnědý kluk Atrix) jsme šli s holkama na prochajdu a krááásně se proběhli a poblbli. My už pak jeli rovnou domů, pže už se stmívalo a v posledních dnech je lepší být doma za světla, na silnicích to není nic moc...


FOTOŽádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.