ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

MVP Prešov (SK)

20.2.2010
     Do Prešova jsme s paničkou vyráželi už v pátek dopoledne. Nejprve jsme zamířili k Jičínu, kde jsme se přesunuli do auta k Alče a Sofince (Kiss of Night Bonny Dux). Já musel být na zadních sedačkách a Sofi byla zavřená v kufru, pže pár dní před výstavou dohárala, tak abych jí prý neobtěžoval. Nu a pak už jsme tedy jeli do toho Prešova. Cesta byla dlouhá, ale panička se s Alenou střídala v řízení, povídaly si u toho a tak nám cesty utekla rychle. Do Prešova jsme dorazili asi v sedm hodin večer. Ubytovali jsme se v hotelu Lineas, pak jsme se šli proběhnout a spát, pže přeci jen byla ta cesta dost namáhavá.
     Ráno jsme vstávali doccela brzy, sbalili se, paničky nás vyvenčily a jeli jsme na výstaviště. Kruh jsme našli snadno, zabrali si místečko, panička šla ještě zaplatit výstavní poplatek a pak už jsme jen čekali. Taky jsme si tto byli v kruhu zkusit, panička i chvilku uvažovala, že nechá kamarádku Veve, aby mě vystavila, ale pže, jak řekla, je na mě závislá, nakonec jsme v kruhu běhali spolu. Tak jsem Verče alespoň umyl obličej, aby jí nebylo líto, že tam nemá svého Jordiho (Jordan z Kroukartí).
     Nu a pak už nastal náš čas a my nastoupili do kruhu. Spolu s námi tam byl flatík z Nizozemí. Já docela pěkně stál a moc hezky běhal, panička ze mně byla nadšená, tak jsem do toho dával všechno. Bohužel, panu rozhodčímu jsem se nelíbil a tak jsem dostal VD2. Ale co, nelíbím se jednomu, budu se líbit druhému :) Pak už jsme jen čekali, jak dopadne Sofinka. Ta nastupovala ve třídě mladých a v konkurenci dalších dvoou fen vyběhala krásné V2. Pan rozhodčí se dlouho rozhodoval mezi ní a fenkou, co byla první. Sofinka je totiž prostě nádherná :)
     Pak už jsme se jen koukli, kdo dostane BOBa, zabalili si věci, nabrali ještě jednu slečnu, která byla v Prešově na koukání a jeli domů. Andreu jsme vysadili v Hranicích na vlakáči a dál pak pokračovali do Jičína. Tam jsme s paničkou sedli zase do našeho auta a jeli domů...


Fotky od Ewi a jejího Diesla (Almanza Het Pa Groten)Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.