ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Minitrekk s Nikol a Niki

1.8.2010
     Tak jsem si tak říkal, proč mě dneska panička tak šetří s pohybem. Pravda vyšla najevo odpoledne, kdy popadla postroj a vyběhli jsme ven. Tam jsme chvilku čekali a už se k nám blížila Nikol s RTW Niki.
     Nejdřív nás nechaly paničky navolno, ať se vyblbneme u vody a zchladíme a jakmile jsme minuli rybník, já dostal postroj, paničky nasadily pásy, připly nás na vodítko a šlo se. Ještě jsem si docela pamatoval, jak se v tom postroji chodí, takže po chvilce povzbuzování už jsem byl v zápřahu a krásně táhnul :)
     Nejprve jsme zamířili ke Studeněvsi, odtud kousek po silnici k býv. vojenskému objektu, pak obloukem po poli ke Studeněvsi z druhé strany k rybníku. Clou dobu jsem táhl a panička na mě byla moc hrdá. U rybníka nás čekalo pořádné osvěžení. A fotománie :D
     No a pak jsme pokračovali dál. Vrátili jsme se kousek po cestě a následně odbočili směr Řisuty. Tam si nás paničky chvilku vyměnily. Já táhnul Nikol a Niki paničku. Byla to sranda :) Když jsme došli ke statku nad Řisutami, vydali jsme se po málo užívané afaltce do kopce. Minuli jsme zahrádky a kousek nad nimi byla další odbočka, která už nás vracela na Slaný. A jen polní cesty.
     Musím říct, že mi bylo pekelné vedro. Od poslední odbočky nás paničky zase pustili a já zanedlouho ucítil vodu, ke které jsem se rozeběhl. A samozřejmě se vykoupal :) Když to viděla panička s Nikol, málem umřely smíchy. Ovšem jakmile jsem přišel blíž, slyšel jsem jenom blééé. Do tý louže totiž zřejmě steklo něco ze slepičinců, které tam vyvážejí a ta voda smrděla. Já už teď taky. Mě to nevadilo, ale aby se ženský neškaredili, utíral jsem si to o trávu...Niki se pak utírala v místech, kde jsem se válel já. prý abych nesmrděl sám :) O trávu to ale moc nešlo, tak jsem se svalil do prašné cesty a zkusil to i tam, to už bylo lepší :)
     Nakonec jsme došli až k odbočce na Studeněves, to už opět v tahu a tentokrát jsme pokračovali po polní cestě. Vyfotili se u slunečnic a já tam mezi hromadami slepičinců našel kráááásnou louži. Panička si zoufala :D Pořádně jsem se vyválel, otřel to a pak to vzal ještě přes jednu bahnitou louži. No labůžo :) Na odbočce k rybníku ve Slaným si nás paničky zas chytli a my táhli.
    Byli jsme vypuštěni až u rybníka, kde jsme se okoupali, já se pokusil smýt smrad, ale to marně. Moc jsme se tam nezdrželi, přeci jen už jsme měli všeho dost a tak jsme pokračovali brzy domů. Po rozloučení s holkama mě panička hned zatáhla na zahradu, vzala šampon a celého mě vymydlila. Nepomohlo to, smrdím dál :D

Fotky, fotky a všechny fotky od Nikol (asi 7 alb).Poslední komentáře
02.08.2010 23:11:16: Jo jo, uzasna prochazka, akorat me z toho boli jeste cely clovek :D
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.