ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Aktuální články

Flagility - agility nejen pro flatíky

31.7.2010
     Dneska panička pořádala na cvičáku v Žižicích flagility. Bylo to agility pro flatíky a jejich přátele :) Já jsem se také účastnil samozřejmě.
     Nejprve probíhal jakoby trénink, trénérku nám dělala "naše" Evička. Za to ještě jednou moc dík :) Střídali jsme se po skupinkách. Nejprve Fréďa s Ozzykem, pak Apolláček s hovawartkou Fíbí, po nich bordeří holky Amy a Korida, následovaly Bětuška s maltézačkou Lyrou a nakonec já. Všem to moc a moc šlo!!!
     V poledne jsme si udělali pauzu. Několik nás sjelo i s paničkami na oběd a po obědě už nás čekal závůdek. Byli jsme rozdělení do tří kategorií - miminka, experti a extraexperti. Já běžel v té poslední s Jonáškem, Eviným šeltiákem. Ten nás porazil o setinku :)
     Pak už následovaly gratulace úspěšným, úklid překážek a jelo se domů. Byl to suprový den se skvělými lidmi a jejich miláčky. MOC DÍK VŠEM, KTEŘÍ PŘIJELI A TEN KRÁSNÝ SLUNEČNÝ DEN SI UŽÍVALI S NÁMI :)

Foto, foto, foto
Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.