ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Dogtrekking

Tak jsme se s paničkou rozhodli vyzkoušet nový sport - dogtrekking, neboli chůze se psem. Panička k tomu nakoupila i nějakou výbavu, co všechno pořídila a jak se nám v tomto sportu daří budeme postupně připisovat :)

11.9.2010 - Loganův čakan (mid cca 47km)  - přihlášeno
16.10.2010 - Fryštácký dogtrekking (mid cca 40km)
  - přihlášeno
Únor
- tenhle měsíc jsme začali. I když nakonec se z treku vyklubal spíš caniscross :D Protože paničky sestra a její přítel chodí běhat, tak mě brali s sebou, buď jeden nebo druhý. No ale vždycky jsme si to užívali. Krásně jsem poslouchal, pohopil jsem totiž povel GO pro pohyb vpřed, STŮJ už znám, takže to bylo jednoduché, POMALU už také znám, tak jsem se ještě učil LEVÁ PRAVÁ, chápal jsem to docela rychle, jen jsem se ještě občas otočil, abych se ujistil že půjdu správně. Teď nějak panička nestíhá, ale určitě spolu vyrazíme a pak zase něco písneme :)

Březen
1.3.
Dneska jsme s paničkou vyrazili na pořádnou prochajdu. Byli jsme venku skoro 4 hodiny, z toho jsem byl v postroji 3,5 hod. Panička mě děsně moc chválila, pže jsem byl celou dobu v tahu, až říkala, že se mi musela zapírat, abychom nemuseli celou dobu běžet :D Za sebe musím říct, že to bylo super, hlavně když jsme se stavili u vody a já si mohl dát svoje první jarní koupání :) Za doměnu jsem pak doma dostal syrový vepřový koleno s kostí...mňamí :) Taky jsem byl šíleně unavený, zbytek dne už jsem pak prospal. Ale to se není co divit...
FOTKY

28.3.
Tentokrát jsme s paničkou sice netrekovali, zato jsme si byli zaběhat. Já celou cestu krásně táhl a panička mě moc chválila :) Jen teda musím říct, že kdyby si víc mákla, ani by mi to nevadilo. Běžela jak šnek a za chvilku funěla. Zato JÁ to dal celý i s klackem v tlamě... ;)

1.8.
     Tak jsem si tak říkal, proč mě dneska panička tak šetří s pohybem. Pravda vyšla najevo odpoledne, kdy popadla postroj a vyběhli jsme ven. Tam jsme chvilku čekali a už se k nám blížila Nikol s RTW Niki.
     Nejdřív nás nechaly paničky navolno, ať se vyblbneme u vody a zchladíme a jakmile jsme minuli rybník, já dostal postroj, paničky nasadily pásy, připly nás na vodítko a šlo se. Ještě jsem si docela pamatoval, jak se v tom postroji chodí, takže po chvilce povzbuzování už jsem byl v zápřahu a krásně táhnul :)
     Nejprve jsme zamířili ke Studeněvsi, odtud kousek po silnici k býv. vojenskému objektu, pak obloukem po poli ke Studeněvsi z druhé strany k rybníku. Clou dobu jsem táhl a panička na mě byla moc hrdá. U rybníka nás čekalo pořádné osvěžení. A fotománie :D
     No a pak jsme pokračovali dál. Vrátili jsme se kousek po cestě a následně odbočili směr Řisuty. Tam si nás paničky chvilku vyměnily. Já táhnul Nikol a Niki paničku. Byla to sranda :) Když jsme došli ke statku nad Řisutami, vydali jsme se po málo užívané afaltce do kopce. Minuli jsme zahrádky a kousek nad nimi byla další odbočka, která už nás vracela na Slaný. A jen polní cesty.
     Musím říct, že mi bylo pekelné vedro. Od poslední odbočky nás paničky zase pustili a já zanedlouho ucítil vodu, ke které jsem se rozeběhl. A samozřejmě se vykoupal :) Když to viděla panička s Nikol, málem umřely smíchy. Ovšem jakmile jsem přišel blíž, slyšel jsem jenom blééé. Do tý louže totiž zřejmě steklo něco ze slepičinců, které tam vyvážejí a ta voda smrděla. Já už teď taky. Mě to nevadilo, ale aby se ženský neškaredili, utíral jsem si to o trávu...Niki se pak utírala v místech, kde jsem se válel já. prý abych nesmrděl sám :) O trávu to ale moc nešlo, tak jsem se svalil do prašné cesty a zkusil to i tam, to už bylo lepší :)
     Nakonec jsme došli až k odbočce na Studeněves, to už opět v tahu a tentokrát jsme pokračovali po polní cestě. Vyfotili se u slunečnic a já tam mezi hromadami slepičinců našel kráááásnou louži. Panička si zoufala :D Pořádně jsem se vyválel, otřel to a pak to vzal ještě přes jednu bahnitou louži. No labůžo :) Na odbočce k rybníku ve Slaným si nás paničky zas chytli a my táhli.
    Byli jsme vypuštěni až u rybníka, kde jsme se okoupali, já se pokusil smýt smrad, ale to marně. Moc jsme se tam nezdrželi, přeci jen už jsme měli všeho dost a tak jsme pokračovali brzy domů. Po rozloučení s holkama mě panička hned zatáhla na zahradu, vzala šampon a celého mě vymydlila. Nepomohlo to, smrdím dál :D

Fotky, fotky a všechny fotky od Nikol (asi 7 alb).
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.