ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Hony

Hon Neuměřice - bažanti

13.12.2008
    Na svém prvním honu jsem byl v Neuměřicích. Ráno jsme tam s paničkou přijeli, byla tam ještě Míša s Astičkou a p. Šustová s Pedráškem a Fibi a čekali jsme na příjezd střelců. Pak jsme se vydali na první leč. Když mě konečně panička pustila, nevěděl jsme, co mám dělat. Bylo tam tolik cizích lidí, kteří křičeli, střílelo se, spousta psů. Byl jsem z toho trochu mimo. Když už jsem se konečně rozhodl, že do toho rákosu vlezu, nějaká chlap zařval kšá a já radši šel k paničce.
    Na dalších lečích už to bylo lepší. Běhal jsem a dokonce i vyhnal několik bažantů. Poslední tři leče byly procházka v cca. dvoumetrovym rákosu. Nejprve jsem šel za paničkou, ta když to zjistila, tak mě ale vyhnala. Tak jsem běhal. Ke konci už jsem z toho byl tak zmatený, že když kousek ode mě padl zastřelený bažant, ani jsem pro něj neběžel.
   To už bylo k polednímu a byla přestávka na oběd. Panička, když tak na mě koukala, jak jsem z toho všeho paf, tak se rozhodla, že pojedeme domů. Ale prý, že až tu zase někdy bude hon a budeme moci, tak že pojedeme. Třeba prý už si budu jistější a víc mi to půjde. Tak uvidíme :)
Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.