ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Agility

Deníček 2010
Březen

10.3.
Poprvé jsme měli opravdový trénink. Naše cvičitelka Eva měla vyndané tři tunely. Byli jsme tam s paničkou sami, tak jsme si
zacvičili opravdu dobře :) Protože jsem byl opravdu hodně natěšený, občas jsem místo prolezení tunel přeskakoval :D Eva ale říkala, že to není moje chyba, nýbrž chyba paničky, která mě neumí správně navést :) Tak jsme trénovali navádění z obou stran, stahování, křížení a prostě různé šílenosti. Moc nás to s paničkou baví a už se těšíme na další hodinu :)

17.3.
Dneska jsme měli druhý trénink. Opět jsme měli tři tunely, a opět se mi dařilo. Mě , panička mi to ovšem kazí...budu jí to holt muset naučit ;) Jak nám to šlo, můžete vidět na videu, které se nám podařilo udělat. Budeme se s paničkou pokoušet dodávat videjka co nejčastěji...
VIDEO

24.3.
Tentokrát jsme cvičili opět s tunely a navíc se přidala jedna skočka. Docela mi to šlo, i když občas jsem se to pokoušel ošulit a než abych skákal, tak jsem obíhal :) Ale byl jsem opět chválený, panička se opět chytala za hlavu a zoufala si, že je úplně blbá :D Panička bude muset hoooodbě trénovat, aby se mě naučila navádět :)

Duben
7.4.
Tak naše "parkury" už začínají být obtížnější. Tentokrát se skládal ze tří skoček a tří tunelů, z toho jeden byl látkový. Ten jsem ještě neznal a tak jsem se trochu bál tam vlézt, ale paničkoa s Evou mi vysvětlili, že to nic není a tak jsem ho několikrát proběhl. Opět máme krátké videjko, jak mi to dnes šlo :)
VIDEO

14.4.
Tak na dnešní trénink radši ani nemyslet. S paničkou jsme oba byli nějací otrávení a uondaní a tak nám to vůbec, ale VŮBEC nešlo. Paničce nešlo navádění a já jí to taky zrovna neulehčoval...no proszě propadák... :(

18.4.
Dneska jsme si stokrát vynahradili středeční trénink. S paničkou nám to moc šlo, musíme se pochválit :D Když jsme něco hned nepochopili, Evča nám to vysvětlila a pak už to šlo :) Ostatně, jak se nám dařilo se můžete podívat na videu ;)
VIDEO

21.4.
Tak tenhle trénink byl pro mě hooodně namáhavý. Namáhavý proto, že tam byla dneska jen Lenka se svýma klukama a já cvičil, když ona je střídala, takže jsem se naběhal nejvíc. I když se Evča pokoušela dávat mi kratší tratě, stejně se někdy neudržela a dala mi delší, obtížnější. Ale ať už jsem běžel cokoli, panička s Evčou mě mooooc chválili, že mi to opravdu jde :) Ale ke konci už jsem byl hodně vyčerpaný a už mi  to prostě tak neběhalo, tak už jsem dostal jen kratší lehčí trať a bylo. Ale v souhrnu byl dnešní trénink zatím náš nejlepší :)

28.4.
Dnešní trénink byl skvělý, poprvé jsme zkoušeli kruh a mě to šlo!!! Panička už se zlepšila v navádění, jen je trochu pomalá, ale to se všechno časem vychytá :) Video tentokrát není, snad příště? Uvidíme. Panička totiž často zapomíná nabít baterky...

Květen
2.5., 5.5., 12.5., 19.5., 23.5.
Nějak nestíhám aktualizovat agility deníček...každopádně, pokračujeme v trénincích, nově se učíme zóny na kladině. Doma trénujeme stahování - left, right a slalom metodou čtyř tyček. Zatím mi všechno tak nějak jde a už i panička se zlepšila v navádění a je to vidět ;)
VIDEO z tréninku 12.5. :)
VIDEO domácí trénink - slalom

Červen
Pořád pokračujeme ve výciku, z překážek umím skočky, dálku, tunely, kruh a učím se slalom, kladinu a houpačku. Máme i nová videa z tréninků ať už z domova nebo ze cvičáku...
VIDEO 16.6. Žižice
VIDEO 16.6. rovinky
VIDEO 16.6. trénink slalom
VIDEO 21.6. Žižice

Červenec
Hm, nemám žádné novinky...pořád cvičíme a pilujeme, už chápu povel zóna na kladině a začnu se učit sbíhat rychleji. Dlouho už jsme netrénovali slalom, na ten se vrhneme až po loveckých zkouškách. Zatím pro vás mám jen fotky z našeho posledního tréninku. Teď trochu vynecháme, pže Eva se jede "rekreovat" :)
FOTKY 7.7.
Další fotky a jedno video z červencového výcviku.
FOTKY 21.7.
FOTKY, VIDEO 25.7.
FOTKY, VIDEO 28.7.
FLAGILITY Foto 31.7.

Srpen
Trénujeme, trénujeme, trénujeme a pilujeme. Co více říct :D
FOTKY, VIDEO 4.8.


Žádné komentáře
 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.