ART OD STŘÍBRNÝCH RUD

Junioršampion ČR, čekatel šampiona práce ČR, šampiona ČR CHOVNÝ PES

Agility

S paničkou se chystáme zkusit agility. První pokusy už máme za sebou a zatím jsme oba moooc spokojení:) ..... Bohužel nám to v Lounech moc nevyšlo. Je to přeci jen docela daleko. Tak se panička zkusí poptat v Kralupech a nebo zkusíme ještě Kladno :) Ovšem v obou případech je možnost nastoupit až koncem srpna, tak se vám s dalšími informacemi ozveme pak.


Tak se ozývám skoro po roce, jak to vypadá s naším agility :) Mám skvělou zprávu - agility bude od března i u nás na cvičáku v Žižicích, čehož hodláme s paničkou využít a určitě budeme chodit. Už se strašně moc těším. Tak se ozvu znovu v březnu. Ju a abych nezapomněl, v létě jedeme s paničkou na tábor, kde mimo jiné budeme trénovat právě agi ;)
Březen

10.3.
Poprvé jsme měli opravdový trénink. Naše cvičitelka Eva měla vyndané tři tunely. Byli jsme tam s paničkou sami, tak jsme si
zacvičili opravdu dobře :) Protože jsem byl opravdu hodně natěšený, občas jsem místo prolezení tunel přeskakoval :D Eva ale říkala, že to není moje chyba, nýbrž chyba paničky, která mě neumí správně navést :) Tak jsme trénovali navádění z obou stran, stahování, křížení a prostě různé šílenosti. Moc nás to s paničkou baví a už se těšíme na další hodinu :)

17.3.
Dneska jsme měli druhý trénink. Opět jsme měli tři tunely, a opět se mi dařilo. Mě , panička mi to ovšem kazí...budu jí to holt muset naučit ;) Jak nám to šlo, můžete vidět na videu, které se nám podařilo udělat. Budeme se s paničkou pokoušet dodávat videjka co nejčastěji...
VIDEO

24.3.
Tentokrát jsme cvičili opět s tunely a navíc se přidala jedna skočka. Docela mi to šlo, i když občas jsem se to pokoušel ošulit a než abych skákal, tak jsem obíhal :) Ale byl jsem opět chválený, panička se opět chytala za hlavu a zoufala si, že je úplně blbá :D Panička bude muset hoooodbě trénovat, aby se mě naučila navádět :)

Duben
7.4.
Tak naše "parkury" už začínají být obtížnější. Tentokrát se skládal ze tří skoček a tří tunelů, z toho jeden byl látkový. Ten jsem ještě neznal a tak jsem se trochu bál tam vlézt, ale paničkoa s Evou mi vysvětlili, že to nic není a tak jsem ho několikrát proběhl. Opět máme krátké videjko, jak mi to dnes šlo :)
VIDEO

14.4.
Tak na dnešní trénink radši ani nemyslet. S paničkou jsme oba byli nějací otrávení a uondaní a tak nám to vůbec, ale VŮBEC nešlo. Paničce nešlo navádění a já jí to taky zrovna neulehčoval...no proszě propadák... :(

18.4.
Dneska jsme si stokrát vynahradili středeční trénink. S paničkou nám to moc šlo, musíme se pochválit :D Když jsme něco hned nepochopili, Evča nám to vysvětlila a pak už to šlo :) Ostatně, jak se nám dařilo se můžete podívat na videu ;)
VIDEO

21.4.
Tak tenhle trénink byl pro mě hooodně namáhavý. Namáhavý proto, že tam byla dneska jen Lenka se svýma klukama a já cvičil, když ona je střídala, takže jsem se naběhal nejvíc. I když se Evča pokoušela dávat mi kratší tratě, stejně se někdy neudržela a dala mi delší, obtížnější. Ale ať už jsem běžel cokoli, panička s Evčou mě mooooc chválili, že mi to opravdu jde :) Ale ke konci už jsem byl hodně vyčerpaný a už mi  to prostě tak neběhalo, tak už jsem dostal jen kratší lehčí trať a bylo. Ale v souhrnu byl dnešní trénink zatím náš nejlepší :)

28.4.
Dnešní trénink byl skvělý, poprvé jsme zkoušeli kruh a mě to šlo!!! Panička už se zlepšila v navádění, jen je trochu pomalá, ale to se všechno časem vychytá :) Video tentokrát není, snad příště? Uvidíme. Panička totiž často zapomíná nabít baterky...

Květen
2.5., 5.5., 12.5., 19.5., 23.5.
Nějak nestíhám aktualizovat agility deníček...každopádně, pokračujeme v trénincích, nově se učíme zóny na kladině. Doma trénujeme stahování - left, right a slalom metodou čtyř tyček. Zatím mi všechno tak nějak jde a už i panička se zlepšila v navádění a je to vidět ;)
VIDEO z tréninku 12.5. :)
VIDEO domácí trénink - slalom

Červen
Pořád pokračujeme ve výciku, z překážek umím skočky, dálku, tunely, kruh a učím se slalom, kladinu a houpačku. Máme i nová videa z tréninků ať už z domova nebo ze cvičáku...
VIDEO 16.6. Žižice
VIDEO 16.6. rovinky
VIDEO 16.6. trénink slalom
VIDEO 21.6. Žižice

Červenec
Hm, nemám žádné novinky...pořád cvičíme a pilujeme, už chápu povel zóna na kladině a začnu se učit sbíhat rychleji. Dlouho už jsme netrénovali slalom, na ten se vrhneme až po loveckých zkouškách. Zatím pro vás mám jen fotky z našeho posledního tréninku. Teď trochu vynecháme, pže Eva se jede "rekreovat" :)
FOTKY 7.7.
Další fotky a jedno video z červencového výcviku.
FOTKY 21.7.
FOTKY, VIDEO 25.7.
FOTKY, VIDEO 28.7.
FLAGILITY Foto 31.7.

Srpen
Trénujeme, trénujeme, trénujeme a pilujeme. Co více říct :D
FOTKY, VIDEO 4.8.


 
Také byste se rádi pochlubili svým miláčkem, ale nemáte čas se o stránky starat, nebo to neumíte? Napište a já vám stránky ráda založím a popř. budu i pokračovat v jejich tvorbě.